Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
AREEJ AL ZAHOOR
Prezentuje Wam luksusowy odświeżacz do wnętrz przeznaczony miłośnikom oryginalnych orientalnych woni.
Zapach jest piękny!
Aromat Areej Al Zahoor otwiera się od błyszczących świeżych akordów pomarańczowych i zieleni z uwodzicielskim akcentem wiciokrzewu, wypełniając środkowe nuty kompozycji perfum z mocnym zapachem tureckiej róży, głębokich namiętnych dymnych odcieni piżma.
Miękki, oszałamiająco delikatny zapach jest nasycony wyrafinowanym, arystokratycznym odcieniem bursztynu.
Nuty głowy: pomarańcze, zielone owoce
Nuty serca: róża, wiciokrzew
Nuty bazy: bursztyn, piżmo
Zapach, którym możesz wypełnić nie tylko wnętrze swojego domu, ale również zasłony, garderobę i odświeżyć każde pomieszczenie.
Poj:300 ml
Polecane
Opinie użytkowników





