Koszty wysyłki, dostawa

Prezentujemy obowiązujące w naszym sklepie formy dostawy realizowane za pośrednictwem kurierów poczty polskiej.

  • paczka priorytetowa kurier 48 poczta polska 12 zł
  • paczka priorytetowa kurier48 odbior w wybranym punkcie 9,5 zł
  • list lub paczka polecona priorytetowa za pobraniem kurier poczta polska 15,50 zł
  • odbiór osobisty sklep w Krakowie ul.Torfowa 11 pn-pt 10-18  - bezpłatnie 

Dostawa do 2-3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.
Przesyłki pobraniowe  wysyłane są w tym samym dniu lub następnym.

Pakowanie produktów:
Zamówione produkty pakujemy i zabezpieczamy z najwyższa starannością. Towar zabezpieczony jest folia bąbelkową, taśmą oraz jeśli zaistnieje taka potrzeba dodatkową makulaturą.

UWAGA:

Przesyłka kurierska(pocztex)48 (w tym odbiór w punkcie)dostarczana jest w ciągu 1 - 3 dni.
 DOSTAWA KURIER 48 REALIZOWANA PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ NIE JEST UZGADNIANA TELEFONICZNIE. W PRZYPADKU NIE OBECNOŚCI POD ADRESEM WYSYŁKI ZOSTAWIANE JEST AWIZO !

PROŚBA ! Dokładamy wszelkich starań aby Państwa przesyłka została wysłana  szybko i bezpiecznie. Czas dotarcia do Państwa zakupów jest zależny od wybranej formy dostawy. Nie mamy wpływu na ew. opóźnienia powstałe z winy operatorów.
Ewenrulane. uwagi do przesyłki lub jeżeli są jakieś problemy z paczką bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepku i zapraszamy do korzystania z naszej oferty w przyszłości;

Pod rozwagę poddaję jej wybór w przypadku zamawiania produktów w szklanych opakowaniach lub o większych gabarytach. Tego typu produkty powinny być wysyłane w formie paczki.

Zawsze mogą Państwo przed dokonaniem wyboru skontaktować się ze sklepem na numer tel +48 667520034 lcelem uzyskania porady z jakiej formy dostawy najlepiej skorzystać.

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z nami .

pixel